SuperPro Sway Bar Mount Bush Kit (Mounting- stabilizer bar)
SuperPro Sway Bar Mount Bush Kit
SKU code: SPF0343-26K
Warranty:Lifetime Warranty
This product includes the following components: 2 Bushings
Product Information:
Sway Bar Mount Bush Kit
Fitment Position:
Fitment Difficulty:
Fitment Time (minutes):
2 Bushings
| SKU | SPF0343-26K |
| Barcode # | 9317745701514 |
| Brand | Superpro |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 21cm |
| Shipping Height | 15.5cm |
| Shipping Length | 5cm |
| Type | Purchase Price |
MITSUBISHI PAJERO 2.3 D All-wheel Drifits ve (L049GW- L044GV) 1983-1986
MITSUBISHI PAJERO 2.6 4WD (L042G, L047G) 1983-1987
MITSUBISHI PAJERO 2.6 4WD (L042G, L047G) 1986-1991
MITSUBISHI PAJERO 3.0 i 4WD 1988-1991
MITSUBISHI PAJERO 2.5 TD 4WD (V24C, V24W) 1990-1993
MITSUBISHI PAJERO 2.6 4WD 1991-1993
MITSUBISHI PAJERO 2.8 D 4WD (V46W, V26W) 1993-1997
MITSUBISHI PAJERO 2.8 TD All-wheel Drive (V46W, V26W) 1993-1999
MITSUBISHI PAJERO 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C) 1991-1997
MITSUBISHI PAJERO 3.5 V6 24V All-wheel Drive (V25W, V45W) 1995-1997
MITSUBISHI PAJERO 3.5 V6 24V All-wheel Drive (V45W, V25W) 1997-fits 2000
MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D All-wheel Drive (V88W, V98W) 2006-2009
MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D All-wheel Drive (V88W, V98W) 2006-2009
MITSUBISHI PAJERO 3.8 i 4WD (V97W, V87W) 2009-2013
MITSUBISHI PAJERO 3.8 V6 2006-2009
MITSUBISHI PAJERO 3.8 V6 All-wheel Drive (V87W, V97W) 2006-2013
MITSUBISHI PAJERO 3.2 4WD 2016+
MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W) 2009-2016
MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D 4WD 2012-2016
MITSUBISHI STARWAGON 2.4 All-wheel Drive 1995-2000
MITSUBISHI STARWAGON 2.5 1995-2000
Be The First To Review This Product!
Help other SA Suspension Online users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
W21999-27

Authorised Reseller
sway bar mount - bushing kit 27mm (mounting- stabilizer bar) front,fits rear
